Skip to main content

Szkolenia posprzedażowe

Każde urządzenie zakupione w DOT objęte jest wsparciem serwisowym i szkoleniowym. Urządzenie jest dostarczane do klienta, następuje uruchomienie oraz przeszkolenie użytkowników urządzenia.

Szczegółowe szkolenie prowadzą doświadczeni kosmetolodzy i składa się ono z części teoretycznej i praktycznej.

Podczas części teoretycznej przekazujemy informacje dotyczące szczegółów obsługi urządzenia, specyfiki wykonywania danego zabiegu oraz jego przeciwwskazań.

Na część praktyczną zapraszane są modelki, na których w celu przećwiczenia wykonujemy pełne zabiegi.

Szkolenia na zamówienie

Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie z zakresu wykonywania zabiegów kriolipolizy, laserem frakcyjnym CO2, liposukcji laserowej, kawitacji, fal radiowych, depilacji laserem diodowym czy zabiegów HIFU.

Posiadasz używany sprzęt lub zakupiłeś/aś urządzenie kosmetyczne bez szkolenia? Odezwij się do nas a zobaczymy co da się zrobić w kwestii przeszkolenia Ciebie i Twojego personelu. 

Nasz zespół

właściciel
Marcin Wilk

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Założyciel marki DOT Global, odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie nowych technologii. Pasjonat branży beauty.

szkoleniowiec
Aleksandra Wilk

Ukończyła studia kosmetologiczne w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. W zawodzie od ponad 15 lat. Specjalizuje się w zabiegach na twarz, makijażu permanentnym oraz zabiegach z użyciem profesjonalnych urządzeń kosmetycznych.

szkoleniowiec
Teresa Kimmel

Ukończyła studia kosmetologiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. W zawodzie pracuje od 2011 roku. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem zaawansowanej aparatury. Mając doświadczenie w pracy na wielu nowoczesnych technologiach, stara się przekazać jak najwięcej praktycznej wiedzy z branży beauty.

szkoleniowiec
lek. Jakub Nowacki

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Pod kierunkiem profesora Stanisława Wosia i Profesora Starzewskiego w 1999 roku uzyskał tytuł chirurga ogólnego. W 2006 roku pod kierunkiem profesora Tadeusza Gaździka został specjalistą z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Zafascynowały go możliwości lasera frakcyjnego w chirurgii i medycynie estetycznej. Stało się to jego pracą i pasją.

© Copyright    |   web design DOTSK